دیجیتال مارکتینگ هتل های دایا

دیجیتال مارکتینگ هتل های دایا


شرح پروژه

دیجیتال مارکتینگ هتل های دایا برای گروه هتل های دایا ; هدف از این کار معرفی هتل ها ، اتاق ها ، امکانات و… گروه هتل های دایا میباشد .

 

دیجیتال مارکتینگ در گروه هتل های دایا

دیجیتال مارکتینگ در این مجموعه بیشتر بر روی سئو متمرکز میباشد . بطوری که کار اصلی سئوی سایت است و از دیگر رسانه های دیجیتال برای معرفی مجموعه به کاربران استفاده میشود .

ایمیل مارکتینگ :   فقط بر روی ایمیل هایی که کاربران به طریق های مختلف برای ما ارسال کرده اند قرار میگیرد . از ایمیل برای کمپین های بسیار مهم همچون شناسایی هتل ها ، راه اندازی سامانه درخواست رزرو هتل و.. استفاده میشود .

بازاریابی شبکه های اجتماعی : یکی از اصلی ترین رسانه های ما برای سایت هتل شبکه های اجتماعی میباشد . هدف ما از اینکه این رسانه را به عنوان رسانه اصلی استفاده کرده ایم این است که میتوانیم تعامل بهتری با کاربران و مسافران داشته باشیم . و برای کاربران برقراری ارتباط با مجموعه هتل بسیار آسان تر خواهد بود .

بازاریابی محتوا :  در این مجموعه تیم مخصوص تولید محتوا در حال فعالیت میباشند تا بتوانیم محتوایی مفید برای کاربران تولید کنیم . این محتوا در موضوعات مختلف که به هتل ، مسافرت ، مجموعه دایا ، مشهد و… مرتبط میشود تولید میشوند .

 

سئوی گروه هتل های دایا

در زمینه سئو ما با تولید محتوای درجه یک و مفید سعی در اجرای سئوی سفید کرده ایم . به همین علت هیچ گونه بک لینکی برای هیچ صفحه ای خریداری نشده و از متد های سیاه سئو نیز استفاده نشده است .

 

پیش‌نمایش زنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *