سیستم مدیریت اموال و ابزار دانشگاه فنی مشهد

سیستم مدیریت اموال و ابزار دانشگاه فنی مشهد


شرح پروژه
  • 0
  • اسفند ۲۹, ۱۳۹۶

سیستم مدیریت اموال و ابزار دانشگاه فنی مشهد ; دانشگاه فنی و حرفه ای یک سامانه از تهران تحویل گرفته است که با نیاز های دانشگاه یکی نیست و تحلیل مناسبی نداشته است . لذا دانشگاه فنی و حرفه ای مشهد یک سیستم مدیریت اموال و ابزار اختصاصی برای خود درخواست کرد .

برای توسعه این سیستم نیاز بود تا به خوبی محیطی که قرار است تا در آن سیستم اجرا شود را درک کنیم . در طی چندین جلسه با مدیران بخش دانشگاه تحلیل هایی انجام شد و پایگاه داده نرم افزار طراحی گردید .

سپس با توجه به تحلیل های قبلی مرحله برنامه نویسی نیز آغاز شد و طی یک ماه کار مداوم سیستم پیاده سازی شد . این سیستم تمامی اموال و ابزار دانشگاه را مدیریت میکند.

برای سیستم مدیریت اموال و ابزار دانشگاه فنی مشهد  چندین سطح دسترسی در نظر گرفته شده است .تا مدیر بتواند بر روی اموال و ابزار بخش های مختلف نظارت کند.

در این سیستم تمامی بخش ها پویا میباشد . یعنی میتوانید با توجه به محیط اجرای نرم افزار انبار هایی را اضافه کنید ، برای هر انبار مدیر انتخاب کنید ، مکان انبار را در محیط مشخص کنید و…

گزارش گیری سیستم مدیریت امول و ابزار بسیار دقیق کار شده است . گزارش های این سیستم باید برای اداره جات و دانشگاه های دیگر فرستاده شود پس باید یک گزارش کاملی باشد .

مدیر سیستم میتواند گزارش ها را پیکر بندی کند تا هر فیلدی که میخواهد در گزارش آورده شود .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *